Неділя, 05.02.2023, 19:43

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 77
Адреса школи

08412 Київська область
Переяслав-Хмельни-
цький район
с. Гайшин,
вул. Покровська, 12

(04567) 3-33-67

e-mail: gaishun_nvo@ukr.net

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Дистанційне навчання

НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Увага! Шановні батьки! На період воєнного стану розпочинається навчання в дистанційній формі. Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Скайп або інших ресурсів, але у режимі реального часу) так і в офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформах, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження і так званих «хвостів». Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям , максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками. Також просимо не нехтувати режимом дня.

Уроки будуть розпочинатися о 9.00. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків, однак 45-хвилинних (відповідно 35 (1 клас) - чи 40 (2 - 4 клас) уроків перед комп’ютером не буде. Враховуючи рекомендації урок з безперервною тривалістю навчальної діяльності в онлайн режимі для 1-х класів має тривати не більше 10 хв, для 2-4 -не більше 15 хв, для 5-7 - 20 хв, для 8-9 - 20-25 хв.Учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, вмиватися, одягатися і снідати, щоб о 9.00 вчасно розпочати навчальний день.

Надзвичайно важливим є також процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:

1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 9.00 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення).

Вихідні дні не є робочим часом вчителя. Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до он-лайн уроків, зверніть увагу, чи не кричить папуга, чи не гавкає собака, чи наявні інші звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Вкотре нагадуємо про навушники. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Учитель не завжди може бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»). Обговорюйте уроки з дітьми.

Про виявленні фактів порушення етики повідомте класного керівника. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю . Бувають ситуації, коли учні здають порожні файли помилково або ж для того, щоб від них відчепилися. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування. Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних. Мирного неба.разом до перемоги.

З повагою, адміністрація.

Допомога - Електронні щоденники та журнали з можливостями дистанційного навчання/ Электронные дневники и журналы

 

Дистанційне навчання здійснюється на порталі nz.ua (електронний журнал та щоденник), з можливістю надання домашніх завдань (та його оцінювання), а також повідомлення кодів до онлайн уроків в Google Meet.

Інструкції по роботі з порталом NZ.UA

Відео-інструкції

Comment organiser une session de questions-réponses dans Google Meet - Android 24 tech

Інструкція по роботі з GOOGLE MEET

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

Архів записів