Неділя, 05.02.2023, 18:30

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 77
Адреса школи

08412 Київська область
Переяслав-Хмельни-
цький район
с. Гайшин,
вул. Покровська, 12

(04567) 3-33-67

e-mail: gaishun_nvo@ukr.net

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання





Учні

 

 

Мережа учнів Гайшинського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ»  на 2017-2022 навчальний рік скачати

Учні школи 2015-2016 н.р. скачать

                  1 клас

Богуш Аліна – 14.03.2009

Заславець Іван – 27.03.2009

Гордієнко Ростислав – 05.09.2009

Костенко Софія – 05.09.2009

Максимець Андрій – 03.07.2009

Мельников Алекс - 03.09.2009

Михайліченко Аліна – 20.11.2009

Самань Ян – 15.06.2009

Соболь Максим – 17.10.2008

Хандошко Анна – 28.10.2009

Хрипко Григорій – 27.06.2009

Хрипко Галина - 27.06.2009

Всього 12 учнів, 5 –дівчат, 7-хлопців

         2 клас

  1. Басараб Тетяна Анатоліївнв - 30.09.2008

  2. Виноградня Валентина – 26.04.2008

  3. Ворона Ілона Михайлівна – 15.04.2008

  4. Кондратенко Назар Вікторович – 29.12.2008

  5. Кутовий Ярослав Валентинович – 03.01.2008

  6. Подоляк Ігор Русланович – 20.08.2008

  7. Рижко Мирослава Олександрівна -05.07.2008

  8. Самань Софія Олександрівна – 19.09.2008

9.Якуба Анастасія Вікторівна -17.08.2008

10.Тащі Святослав Дмитрович – 27.04.2008

Всього 10 учнів, 6 –дівчат, 4-хлопців

     3 клас

  1. Басараб Аліна Олександрівна - 09.04.2007

  1. Гавриленко Владислав Денисович - 17.12..2007

  1. Горбарчук Владислав Романович - 08.06.2007

  1. Дем`яненко Аріна Андріївна - 11.12.2007

  1. Кондратенко Вероніка Вікторівна - 07.03.2007

  1. Кононенко Мар`яна Романівна - 08.03.2007

  1. Корнієнко Вікторія Володимирівна - 24.03.2007

  1. Муромець Анна Іванівна - 26.03.2007

  1. Паращич Анна Володимирівна - 15.07.2007

  1.  Рижко Юлія Олександрівна - 30.06.2007

     11. Самань Назар Олександрович - 20.02.2007

         12  Хлізова Ангеліна Ігорівна - 04.09.2007

  1. Дебеляк Олександр Олександрович

Всього 13 учнів, 9-дівчат, 4-хлопців

        4  клас

1. Виноградня Юлія Олексіївна – 24.06.2006

2. Ворона Вікторія Сергіївна – 13.08.2006

3. Назаренко Олександр Русланович – 15.08.2006

4. Дебеляк Анна Олександрівна – 05.06.2006

5. Кутова Юлія Валентинівна – 02.03.2006

Всього 5 учнів, 4-дівчини, 1-хлопець

       5 клас

1.Васько Валерія Юріївна – 05.03.2005

2.Горбовий Дмитро Романович – 03.02.2005

3.Маслюк Олексій Григорович – 31.03.2005

Всього 3 учня, 1-дівчина,2-хлопці

              6 клас

1.Басараб Роман Юрійович—28.05.2004

2.Богуш Даріна Михайлівна—22.02.2004

3.Горбовий Валентин Васильович—16.05.2004

4.Кононенко Юлія Василівна—11.12.2003

5.Кутісов Анатолій Володимирович—15.05.2004

6.Кутова Вікторія Валентинівна—03.02.2004

7.Муромець Альона Іванівна—25.06.2004

8.Самань Євгеній Вікторович—27.06.2003

9.Срібний Роман Вікторович—19.03.2004

10.Хондошко Давид Романович—28.03.2004

11.Савчук Владислава Олександрівна – 12.06.2004

12.Мельников Михайло Михайлович – 11.03.2004

13.Цалко Юрій Юрійович – 22.04.2004

Всього 13 учнів, 5 –дівчат, 8-хлопців

     7 клас

1.Батющенко Денис Олександрович—03.12.2002

2.Богуш Богдан Сергійович—15.02.2003

3.Ворона Ростислав Михайлович—28.02.2003

4.Левченко Вікторія Олегівна—03.05.2003

5.Михайліченко Владислава Олексіївна—22.01.2003

Всього 5 учнів, 2 –дівчини, 3-хлопця

   8 клас

1.Басараб Тетяна Юріївна—06.03.2002

2.Горбовий Дмитро Володимирович—13.01.2003

3.Колесник Дмитро Олександрович—03.05.2002

4.Костенко Денис Русланович—27.05.2002

5.Самань Максим Петрович—25.07.2002

6. Кононенко Олег Юрійович – 27.10.2002

Всього 6 учнів, 1 –дівчина, 5-хлопців

    9 клас

1.Бенько Катерина—17.01.2001

2.Богуш Анна Вікторівна—24.03.2001

3.Богуш Роман Миколайович—03.05.2001

4.Виноградня Аліна Василівна—21.07.2001

5.Дерев'нко Євген Русланович—28.10.2001

6.Кияниця Артур Сергійович—25.04.2001

7.Порало Лілія Олексіївна—23.08.2001

8.Лисенко Вадим Валентинович—23.12.2000

9.Лисенко Віталій Валентинович—23.12.2000

Всього 9 учнів,4 –дівчат, 5-хлопців

Учні школи 2014-2015 н.р.    

 1 клас

1.  Барабаш Роман
2.  Богуш Даніїл
3.  Виноградня Анна
4.  Горбовий Андрій
5.  Горбовий Дмитро
6.  Дудка Лілія
7.  Костенко Софія
8.  Лапа Дар'я
9.  Михайліченко Аліна
10. Полуденний Ярослав
11. Срібний Тимофій
12. Санталова Валерія
13. Хандошко Анна
14. Хандошко Ілля
15. Хрієнко Віталій 
                   

                 2 клас

1.    Басараб Аліна Олександрівна - 09.04.2007р.
2.    Гавриленко Владислав Денисович - 17.12..2007р.
3.    Горбарчук Владислав Романович - 08.06.2007р.
4.    Дем`яненко Аріна Андріївна - 11.12.2007
5.    Кондратенко Вероніка Вікторівна - 07.03.2007
6.    Кононенко Мар`яна Романівна - 08.03.2007
7.    Корнієнко Вікторія Володимирівна - 24.03.2007
8.    Муромець Анна Іванівна - 26.03.2007
9.    Паращич Анна Володимирівна - 15.07.2007
10.     Рижко Юлія Олександрівна - 30.06.2007
11. Самань Назар Олександрович - 20.02.2007
12.     Хлізова Ангеліна Ігорівна - 04.09.2007
13.     Дебеляк Олександр Олександрович - 12.05.2007
14.     Янковський Соломон Гарыбальдович – 10.09.2006
15.     Янковська Світлана Гарібальдівна – 11.05.2005

                      3 клас

1.Кутова Юлія Валентинівна – 02.03.2006 р.
2.Виноградня Юлія Олексіївна – 24.06.2006р.
3.Ворона Вікторія Сергіївна – 13.08.2006 р.
4.Назаренко Олександр Русланович – 15.08.2006р.
5.Дебеляк Анна Олександрівна – 05.06.2006 р.
6.Кольга Артур Віталійович -  01.03.2006р.

                    4 клас

1.Васько Валерія Юріївна – 05.03.2005
2.Васько Оксана Юріївна – 23.07.2005
3.Горбовий Дмитро Романович – 03.02.2005
4.Маслюк Олексій Григорович – 31.03.2005
 

                    5 клас

1.Басараб Роман Юрійович—28.05.2004
2.Богуш Діана Михайлівна—22.02.2004
3.Горбовий Валентин Васильович—16.05.2004
4.Кононенко Юлія Василівна—11.12.2003
5.Кутісов Анатолій Володимирович—15.05.2004
6.Кутова Вікторія Валентинівна—03.02.2004
7.Муромець Альона Іванівна—25.06.2004
8.Самань Євгеній Вікторович—27.06.2003
9.Срібний Роман Вікторович—19.03.2004
10.Хондошко Давид Романович—28.03.2004

                    6 клас

1.Батющенко Денис Олександрович—03.12.2002
2.Богуш Богдан Сергійович—15.02.2003
3.Ворона Ростислав Михайлович—28.02.2003
4.Левченко Вікторія Олегівна—03.05.2003
5.Михайліченко Владислава Олексіївна—22.01.2003
6.Тягун Дмитро Володимирович—24.02.2003

                     7 клас

1.Басараб Тетяна Юріївна—06.03.2002
2.Горбовий Дмитро Володимирович—13.01.2003
3.Колесник Дмитро Олександрович—03.05.2002
4.Костенко Денис Русланович—27.05.2002
5.Самань Максим Петрович—25.07.2002
6. Кононенко Олег Юрійович – 27.10.2002

                    8 клас

1.Бенько Катерина—17.01.2001
2.Богуш Анна Вікторівна—24.03.2001
3.Богуш Роман Миколайович—03.05.2001
4.Виноградня Аліна Василівна—21.07.2001
5.Дерев'нко Євген Русланович—28.10.2001
6.Кияниця Артур Сергійович—25.04.2001
7.Лисенко Вадим Валентинович—23.12.2000
8.Лисенко Віталій Валентинович—23.12.2000
9.Порало Лілія Олексіївна—23.08.2001
10.Самань Ростислав Олександрович—25.06.2001
11.Тягун Каріна Володимирівна—07.09.2000
12.Кольга Ніна Олександрівна

                      9 клас


1.Грамма Юлія Миколаївна—14.09.2000р.
2.Денишенко Римма Олександрівна—31.08.2000р
3.Дерев'нко Ірина Русланівна—03.09.2000р.
4.Козій Віталій Анатолійович—12.09.1999р.
5.Кононенко Альона Василівна—21.04.2000р.
6.Кононенко Тетяна Василівна—08.09.2000р.
7.Хандошко Єлизавета Романівна—22.05.2000р.
8.Хлізова Діана Ігорівна—04.02.2000р.
9.Фартишева Ірина Олексіївна – 27.12.200р.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

Архів записів